Saalomoni Saared

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Saalomoni Saared kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Saalomoni Saartel

Saalomoni saared on rahvas, mis koosneb sadadest Vaikse ookeani lõunaosa saartest. Paljud saidid on seotud Teise maailmasõjaga. Guadalcanal on provints ja üks suuremaid saari saarestikus: siin on sõjas hukkunud Ameerika sõduritele pühendatud monument. Guadalcanalis asub ka riigi pealinn Honiara.

Kui soovite kolida ja osta Saalomoni Saartel müüdavat kinnisvara, peate arvestama, et 992 saarest koosnev Saalomoni saared on Vaikse ookeani lõunaosa suuruselt kolmas saarestik. Saalomoni saared asuvad Austraalia kirdeosas. Honiara pealinn asub Guadalcanalis, mis on suurim saar, kus elab üle 30 000 elaniku. Teised peamised linnad on Gizo, Auki ja Kirakira. Riik on Briti Ühendus.

 

Saalomoni Saartel pole müügiomandit lihtne leida, sest üle 90% saarlastest on melaneesia rahvusrühmad, kuid Guadalcanali Isatabuse ja naabersaarelt saabunud rändajate vahel oli tihe ja kibe rivaalitsemine. Lahingud algasid 1998. aastal, kuid 2000. aastal sekkus Austraalia õiguskorra taastamiseks.

 

Konflikt maa peal on kodanike rahutuste peamine põhjus. Maa on Saalomoni saarlaste oluline probleem ja lahutamatu osa eluviisist. Saarlased pole nõus andma maad mittetraditsioonilistele majanduslikele kohustustele ja see on viinud jätkuvate vaidlusteni maaomandi üle. Saalomoni saare kultuuri üks olulisemaid jooni on see, et selle inimesed on oma maaga tugevalt seotud.

 

Kui soovite osta Saalomoni Saartel müüdavat kinnisvara, kuulub umbes 95% Saalomoni Saarte maast põlisrahvastele, sugukondadele või sugupuudele. Neid ühiskondlikke maid saab valitsuselt agentidena rentida. Eraisikute äriliseks kasutamiseks võivad üürilepingu tingimused ulatuda kuni 75 aastani. Kuid see ei taga, et rendiõigus on hõlpsasti kättesaadav. Samal maatükil tekivad sageli konfliktinõuded, mis võivad põhjustada vaidlusi, pidurdada äriprotsessi ja suurendada kulusid.

Kui Saalomoni Saartele kolimise planeerimisel ja kinnisvara otsimisel on palju kohti, mida tuleks arvestada, võiksid mõned tipud kaaluda Uepi, Ghizo saart või Honiara. Uepi ja Ghizo on küll veidi turistid, kuid mitte ülerahvastatud. Haniara ei ole turismipiirkond, isegi kui seal elab väga palju umbes 57 000 inimest. Saalomoni Saarte suurima elanikkonnaga linn on see ka maaliline linn, kus inimesed on vaiksed ja kipuvad ennast hoidma. Piirkonna vaikusega harjumine võib võtta mõnda aega, kuid kui eelistate traditsioonilisest elust eemale hoida, leiate selle tõenäoliselt suurepärase koha elamiseks ja Saalomoni Saartel müüdava vara ostmiseks. Uepi sobib ideaalselt neile, kes armastavad sukeldumist, kuna seal on kaunis looduslik laguun ja Ghizo saar on väga ilus saar. See on Saalomoni Saarte seas suuruselt teine.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB